mountain
b3

„Tvé srdce ví, jak tě učinit šťastným. Poslouchej své srdce.“
- Sri Chinmoy

REFERENCE

S Marcelkou jsem začala pracovat tak před rokem. Bylo to krátce po odchodu z komplikovaného vztahu, jenž ještě víc přispěl k mé nízké sebeúctě, sebevědomí a potřebě neustálého ujišťování a pomoci od okolí.
Práce se mnou nebyla nijak jednoduchá, neboť jsem své emoce v sobě silně potlačila a celkově jsem byla citově velmi chladná.

Nicméně díky Marcelky trpělivosti, pochopení a podpory se mi podařilo uvolnit a dostat se pod tuto silnou, tvrdou, ochrannou vrstvu a pod jejím vedením uzdravovat prvotní příčiny mých životních těžkostí a strachů. Již brzy od prvního sezení jsem pozorovala pozitivní změny v mém chování a myšlení a tak jsem s Marcelkou prošla ještě několik dalších terapií, při nichž jsem v sobě našla nádherný plamínek Božské lásky a objevila svůj Smysl života, díky čemuž bylo jednodušší určit můj životní směr a udělat další kroky.

Od té doby jsem ve svém životě hodně věcí změnila. Díky nově získávané sebedůvěře a ujištění ve správnost svých vlastních rozhodnutí jsem odjela na vlastní pěst do Nepálu, kde jsem si ne-jedenkrát uvědomila změnu svých reakcí na různé podměty, no a záhy po návratu do Čech se odstěhovala do Anglie, kde momentálně pracuji se starými lidmi, čímž dál rozvíjím svou schopnost lásky, pochopení a empatie, jež se mi kdysi zdály tolik cizí.

A jelikož je Marcelka nejenom výborný terapeut ale také milý, vstřícný a přátelský člověk, staly se z nás přítelkyně, a je milé vidět i po několika měsících po posledním sezení její zájem a radost z mých úspěchů.
Moc Ti za vše děkuji Marcel a přeji Ti mnoho dalších úspěšných sezení a spokojených klientů.
- Stáňa

Terapii Cestu jsem s Marcelkou absolvoval několikrát, pokaždé jiný druh procesu. Procházel jsem složitějším obdobím a musím říct, že navzdory mé počáteční rezervovanosti se poté věci začaly dávat do pohybu. Navíc tím správným směrem. Příjemně mě překvapila také lidskost, pochopení a trpělivost, s jakou Marcelka terapii vede. Jde navíc hned k jádru problému a díky tomu odcházíte s vědomím, že tahle terapie vám skutečně pomohla. Když zažijete po skončení terapie pocit úlevy, víte, že to má smysl.
- Jan

Po besedě o knize Cesty od Brandon Bays jsem svou známou Marcelku, která besedu vedla, poprosila, jestli by se mi nepokusila pomoci zbavit se některých mých bolestí.Měla jsem na mysli bolesti tělesné i na duši.Trápí mi klouby, štítná žláza, nespavost a neustále řeším otázku váhy. A Marcelka se v té době už věnovala terapii Cesty.

Domluvily jsme se na termínu a následovalo léčení. Trvalo několik hodin. Marcelka se ptala a já odpovídala. Byla příjemná , milá a trpělivá. Stále víc a víc se dostávala k mým blokům, o kterých jsem neměla ani potuchy. Mooooc se mi ulevilo při osvobozujícím pláči. Domů jsem se ze všech terapií – byly tři,vrátila klidná, spokojená a osvobozená od starostí. Pomohla mi najít skryté problémy a odstranit je. Léčení mi přineslo velkou úlevu a pocit naprostého klidu.Cítím se spokojená a vyrovnaná. Jako terapeutku vřele všem doporučuji. Je lidská, hodná, klidná a plná pochopení.
Zkuste a uvidíte sami!
- Stanislava

„Cesta“ s Marcelkou ve mně zanechala hluboké prožitky z pobytu ve „světle“, v meziprostoru před narozením, v prostoru tak krásně hřejivém a příjemném, že jsem se ani nechtěla vrátit. Pocity uklidnění, pocity,že teď už vím jak to je. Pocity, že všechno do sebe zapadá jako puzzle. Pocity porozumění svému životu, poznání proč se mi to či ono v mém životě dělo a stalo. Marcelčin tichý a andělský hlas ,korigoval mou cestu tak,abych bezpečně prošla tam a zase zpátky. Bylo to kouzelné a změnilo to mé myšlení i nazírání na život. Jsme jen na cestě… cesta končí vždy jen na chvíli… znovu jsme „ve světle“, čekání na zrození a znovu se rodíme a znovu se učíme…tak dlouho až pochopíme proč tu jsme a co je náš úkol. Já svůj úkol, díky Marcelce pochopila… vím co je má cesta a musím jí splnit, teprve tak bude má duše šťastná. Můj úkol je tvořit ale co? To vám neprozradím. Děkuji Marcelko a Všem doporučuji.
- Jana

Asi před půl rokem jsem u Marcelky absolvovala Cestu. Nemůžu říci, že bych měla strach, ale určité obavy, zda-li se dostanu z hlavy, byly. Příjemně mě překvapil její přístup. Čaj, úvodní pohovor a podrobné vysvětlení, co mě vlastně čeká, mě uklidnily. Nemohla jsem se rozhodnout, jestli si vybrat emocionální či zdravotní cestu, proto to Marcelka propojila. Jsem ráda, za její trpělivý přístup a zejména, za dostatek prostoru, času, který mi dala, abych si „určité věci“ prožila. Dokázala mě dostat do jiné úrovně vědomí a celé čtyři hodiny, co Cesta u mě probíhala, byla profesionálka. Moc mi pak pomohlo následné písemné info, jak vše probíhalo. Tím, že mi pak pravidelně volala a pokládala otázky, jsem si vybavovala další a další zážitky. Ještě jednou chci poděkovat za sebe i své rodiče, kteří taktéž Cestou prošli. Jsem vděčná, za rychlou pomoc tatínkovi. Děkuji.
- Michaela

Krásná moje terapeutko, čas s Vámi byl pro mne jako vstoupit do vnímání svého bytí dveřmi, které jsem ještě nikdy neochutnala. Pomohla jste mi vyřknout slova, která tvoří hlouběji můj příběh; která pootáčí kormidlem pro plavbu mé lodi z mělkých vod na širý oceán… Díky Vám jsem mohla chytit konce provazů visících z pevných uzlů v mém útlém dětství, rozvázat je – a rozpoutat tak svoji současnou, věkem zralou ženu pro tanec. Děkuju.

- Dita