butterfly
b3

„Tvé srdce ví, jak tě učinit šťastným. Poslouchej své srdce.“
- Sri Chinmoy

TERAPIE

Terapie Cesta nabízí mnoho možností, jak se dopracovat k jádru potíží a efektivně je odstranit. Společně si s vámi nejdříve popovídám o tom, co vás trápí a vyberu pro vás nejvhodnější typ terapie nebo-li procesu. Vězte, že každý typ procesu má v sobě něco, co je unikátní a co vám pomůže na vaší cestě k lepšímu životu.

EMOCIONÁLNÍ CESTA

Proces, skrz který vám pomohu otevřít vaše potlačené, nezpracované emoce, pocity spojené většinou se vzpomínkami, které mohou být příčinou vašeho psychického či fyzického zdravotního problému. Emocionální cesta uvolňuje tyto nezpracované emoce a odstraňuje emocionální bloky, uložené v paměti vašich buněk.

FYZICKÁ CESTA

Během fyzické cesty vás nasměruji na vaše fyzické tělo. Můžete „cestovat“ kamkoliv ve vašem těle, na jakékoliv místo, zjistit souvislost mezi emocionální příčinou a vaším fyzickým problémem, či fyzickým onemocněním.

DESIGN proces

Proces šitý „na míru“ klienta. Používám a propojuji ze všech druhů procesů ty nejvhodnější techniky a nástroje, které jsou nejvíc účinné na váš daný problém.

EGO proces

Jeden z nejsilnějších, nejhlubších procesů, který si můžete prožít. Vhodnými otázkami se spolu dopracujeme k typu podle Enneagramu, který (jeden či více) nejvíce ovlivňuje vaše chování. Po tomto procesu pochopíte, proč a čím je ovlivněno veškeré vaše jednání, chování, příčinu nacházíme obvykle v hlubokém dětství – v období, kdy nás nejvíce ovlivňuje naše rodina, škola, společnost, okolí.

Proces HOJNOSTI

Při absolvování procesu hojnosti dokážete ve svém životě dosáhnout neuvěřitelných změn:

  • začnete si plnit svá přání podle vašich představ
  • získáte odvahu k tomu, přát si, co skutečně chcete, protože si to zasloužíte
  • dokážete dotahovat věci do úspěšného konce a překonávat všechny překážky
  • vydáte se za svým cílem s vědomím, že to dokážete

Proces SMYSLU ŽIVOTA

Možná se trápíte pocity, které vám neustále podsouvají otázky bez odpovědí – proč jsem na světě? co správného bych měl udělat? v čem jsem dobrý? jakým směrem se mám vlastně ubírat? Co by tak mohlo být mým smyslem života? Během tohoto procesu se můžete dostat mým prostřednictvím do takové hloubky vašeho podvědomí, kde si můžete najít odpovědi na své otázky – kdo vlastně jsem? co je smyslem mého života?

CESTA PRO DĚTI

Cesta pro děti je unikátní nástroj, který pomáhá vašim dětem vyrovnat se s takovými tématy, jako jsou citová psychická zranění v rodině či ve škole; šikana; nízké sebevědomí; rozvinutí vlastního potenciálu a tvořivosti; vyrovnání se např. s rozvodem rodičů, a dalšími vztahy; pochopení smrti, či smíření se ztrátou někoho blízkého nebo milovaného zvířátka; odstranění různých strachů, úzkostí; zdravotní problémy na fyzické úrovni. Brandon Bays vytvořila terapii pro děti 8-12 let formou pohádky; starší děti podnikají klasickou Fyzickou cestu. Děti jsou velmi spontánní, otevřené, mají vizuální představivost, práce s nimi je nádherná a inspirující, obvykle trvá okolo 30 minut.

MINIPROCESY CESTY

(v délce cca 20-30 minut)

Změna přesvědčení a změna slibu
Těmito malými procesy odnímáte ze sebe všechna negativní přesvědčení, všechna omezení, která jste o sobě vlivem vašeho okolí po celý život získávali. Jistě každého z nás se týkají následující myšlenky nebo věty, které běžně vypouštíme z našich úst: „jsem nemožná, neschopná; na to/na něho NIKDY nemám; nezasloužím si lásku, partnera, bohatství; už NIKDY nedopustím, aby mne ještě někdy někdo v životě tolik zranil, někdo, koho jsem hluboce miloval a on mne opustil a proto už NIKDY nebudu nikoho milovat, NIKDY nebudu šťastný, NIKDY nebudu mít děti, apod…“. Až po odstranění těchto bloků v sobě pochopíte obrovskou sílu a moc slova, které vám bránily žít radostný a šťastný život.

 


Díky trpělivosti, pochopení a podpory, které se mi od Marcelky dostalo, se mi podařilo uvolnit a dostat se pod tuto silnou, tvrdou, ochrannou vrstvu a pod jejím vedením uzdravovat prvotní příčiny mých životních těžkostí a strachů.
Již brzy od prvního sezení jsem pozorovala pozitivní změny v mém chování a myšlení a tak jsem s Marcelkou prošla ještě několik dalších terapií, při nichž jsem v sobě objevila svůj smysl života, díky čemuž bylo jednodušší určit
můj životní směr a udělat další kroky.
- Stáňa
Marcelka mi pomohla najít skryté problémy a odstranit je. Léčení mi přineslo velkou úlevu a pocit naprostého klidu. Cítím se spokojená a vyrovnaná. Jako terapeutku vřele všem doporučuji. Je lidská, hodná, klidná a plná pochopení.
- Stanislava
\"Cesta\" s Marcelkou ve mně zanechala hluboké prožitky z pobytu ve \"světle\", v meziprostoru před narozením, v prostoru tak krásně hřejivém a příjemném, že jsem se ani nechtěla vrátit. Pocity uklidnění, pocity,že teď už vím jak to je. Pocity porozumění svému životu, poznání proč se mi to či ono v mém životě dělo a stalo.
Děkuji Marcelko a Všem doporučuji.
- Jana
Asi před půl rokem jsem u Marcelky absolvovala Cestu a příjemně mě překvapil její přístup. Jsem ráda, za její trpělivý přístup a zejména, za dostatek prostoru, času, který mi dala, abych si „určité věci“ prožila. Dokázala mě dostat do jiné úrovně vědomí a celé čtyři hodiny, co Cesta u mě probíhala, byla profesionálka. Moc mi pak pomohlo následné písemné info, jak vše probíhalo. Tím, že mi pak pravidelně volala a pokládala otázky, jsem si vybavovala další a další zážitky. Ještě jednou chci poděkovat za sebe i své rodiče, kteří taktéž Cestou prošli. Jsem vděčná, za rychlou pomoc tatínkovi. Děkuji.
- Michaela
Terapii Cestu jsem s Marcelkou absolvoval několikrát, pokaždé jiný druh procesu. Procházel jsem složitějším obdobím a musím říct, že navzdory mé počáteční rezervovanosti se poté věci začaly dávat do pohybu. Navíc tím správným směrem. Příjemně mě překvapila také lidskost, pochopení a trpělivost, s jakou Marcelka terapii vede. Jde navíc hned k jádru problému a díky tomu odcházíte s vědomím, že tahle terapie vám skutečně pomohla. Když zažijete po skončení terapie pocit úlevy, víte, že to má smysl.
- Jan

CENÍK
Úvodní poradenská konzultace
v délce cca 90 min.
500 Kč
TERAPIE CESTA – Emocionální cesta, Fyzická cesta, Design proces, Smysl života
Terapeutické sezení
v délce cca 2-4 hod.
2 800 Kč
EGO proces 4 500 Kč
Proces hojnosti 4 500 Kč
Miniprocesy Cesty 500 Kč
Cesta pro děti 9-13 let 500 Kč
Cesta pro děti 14-17 let 1 000 Kč
Hlubinná regresní terapie 500 Kč/hod.